Торуємо дорогу молодим разом: підсумки І етапу 75-ї Студентської науково-технічної конференції в ІАПО

НДЦ «Демос» Львівської політехніки
на конференції

17 жовтня 2017 року в Інституті адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбувся перший етап 75-ї Студентської науково-технічної конференції на тему «Публічне управління та адміністрування у сфері економічної конкуренції». Незважаючи на причетність викладачів та студентів до проведення багатьох інших подій, які сталися цього дня, захід мав добре організований і цікавий характер.

На кафедрі теоретичної та прикладної економіки наукову конференцію напутнім словом відкрила її завідувач, д.е.н., професор Жанна Василівна Поплавська. Привітавши присутніх, вона згадала власну молодість, відзначила особливу роль конференцій в особистому становленні та самоствердженні. Розказавши про організацію роботи цього етапу конференції, професор по-дружньому побажала продуктивної роботи й високих результатів, звернулася до колег по кафедрі (доц. Олени Тревого, ас. Віталія Гуменюка, проф. Уляни Садової) бути критичними й вимогливими під час визначення переможців.

До роботи заходу у ролі експертів були запрошені доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, к.геогр.н. Степан Кузик (за програмою стажування в НДЦ «Демос»), старший науковий співробітник ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України» к.е.н. Володимир Бідак, зав. кафедри Львівської філії Європейського університету к.е.н. Тетяна Степура. Кожен із присутніх подякував за запрошення, побажав студентам бойового духу й перемог. Координатор і відповідальний секретар заходу – к.е.н., асистент Софія Комаринець – надала кожному студенту слово для представлення результатів дослідження.

Відрадно, що студенти активно включилися в роботу конференції незалежно від курсу навчання й досвіду наукової роботи. Якість представлених матеріалів засвідчує добрий їхній контакт зі своїми керівниками. Дуже різноманітною була тематика виступів.

Загалом, захід засвідчив глибоку зацікавленість студентської молоді проблемами суспільного розвитку України і світу, зокрема сучасними демографічними питаннями, місцем держави та її роллю у формуванні міжнародних міграційних трудових потоків, логістикою транспортних, а саме авіаційних перевезень тощо. Чималий інтерес викликала тематика, присвячена деструктивному впливу триваючої російсько-української війни на економіку нашої країни.

Переможцями першого туру студентської конференції стали Л. Байко, Я. Яричевська, Н. Стець (підсекція «Конкурентоспроможність національної економіки: мікро- та макровимір») та С. Андрусів, К. Кісінас, П. Угринович («Розвиток конкуренції на внутрішньому ринку України: загрози, проблеми, перспективи»).

Докладніше про підсумки І етапу 75-ої Студентської науково-технічної конференції в Інституті адміністрування та післядипломної освіти

на конференції на конференції на конференції на конференції на конференції