У Львівській політехніці відбувся перший випуск слухачів курсів за програмою «Надання домедичної допомоги»

Олександра Дацько, кафедра ЦБ Львівської політехніки
курси «Надання домедичної допомоги»

Завершилося навчання першої групи підвищення кваліфікації для співробітників Національного університету «Львівська політехніка» за професійною програмою «Надання домедичної допомоги». Курси проводились безкоштовно, на базі кафедри цивільної безпеки з ініціативи її завідувача професора Олега Нагурського. Заняття на курсах проводять викладачі кафедри, професійні медики зі стажем роботи понад 40 років у системі екстреної медицини – Ігор Мокрий та Олег Фогт.

Курс розрахований на людей без базової медичної освіти, які хочуть набути практичних навиків у наданні допомоги у разі кровотечі, зупинки серця, інфаркту, інсульту, епілепсії, удавлення, утоплення, опіків, обмороження, травм та в інших ситуаціях за міжнародними стандартами домедичної допомоги.

Тривалість курсу – 10 навчальних годин.

З наступного тижня розпочинається заняття другої групи, а згодом – третьої, після завершення яких на урочистому зібранні буде видано сертифікати. Для зарахування на курси слухачам потрібно зголошуватися добровільно за адресою kursy.dmd@gmail.com.

Курси «Надання домедичної допомоги» продовжать свою роботу у весняному семестрі.