Офлайн-зустріч сертифікованого інженера-землевпорядника Андрія Маліцького зі студентами кафедри кадастру територій

Кафедра кадастру територій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра кадастру територій Інституту геодезії запрошує на офлайн-зустріч сертифікованого інженера-землевпорядника Андрія Маліцького зі студентами IV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Національного університету «Львівська політехніка».

Під час зустрічі учасники:

• поспілкуються з висококваліфікованим фахівцем у галузі землеустрою та кадастру, фізичною особою-підприємцем, випускником кафедри на тему «Особливості внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку сертифікованими інженерами-землевпорядниками»;
  • дізнаються про майбутні перспективи для студентів освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій».

Захід відбудеться 6 грудня 2023 року в аудиторії 506 ІІ навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Карпінського, 6). Початок об 11:40.