Науково-технічна бібліотека запрошує на виставку до 150-річчя від дня народження Стефана Домініка Нементовського

НТБ Львівської політехніки
виставка до 150-річчя Стефана Нементовського

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує своїх користувачів оглянути виставку «Відомі вчені Національного університету «Львівська політехніка», присвячену 150-річчю від дня народження Стефана Домініка Нементовського – видатного польського вченого, хіміка, винахідника, академіка, автора понад 100 наукових праць, якого тричі обирали ректором Львівської політехніки.

На виставці експонують наукові праці вченого з фонду НТБ, а також матеріали з найстарішої польськомовної газети світу – «Gazeta Lwowska».

Виставку можна переглянути у приміщенні Науково-технічної бібліотеки (вул. Професорська, 1, II поверх).