Науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing» включено до категорії «А» переліку фахових видань України

Редакція журналу MMC
Mathematical Modeling and Computing

Редакція англомовного наукового журналу «Mathematical Modeling and Computing» повідомляє, що журнал MMC включено у категорію «А» переліку фахових видань України з фізико-математичних наук та технічних наук, спеціальності:

• 104 – Фізика та астрономія;
  • 105 – Прикладна фізика та наноматеріали;
  • 111 – Математика;
  • 113 – Прикладна математика;
  • 121 – Інженерія програмного забезпечення;
  • 122 – Комп’ютерні науки;
  • 124 – Системний аналіз;
  • 126 – Інформаційні системи та технології.
  • Англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing» видають спільно Національний університет «Львівська політехніка» та Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України. Головний редактор видання – ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.

Реєстр наукових фахових видань України

Сайт журналу «Mathematical Modeling and Computing»