Національний університет «Львівська політехніка» – партнер Європейського року навичок

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до матеріалу

2023 рік оголошено Європейським роком навичок (European Year of Skills). Мета – наголосити на важливості постійного вдосконалення нових навичок і вмінь, оскільки це забезпечує підтримку інновацій та сталий розвиток. Крім цього, безперервне навчання – це необхідний елемент переходу Європи до нової digital-економіки.

European Year of Skills впроваджує Єврокомісія у співпраці з Європейським парламентом, державами – членами ЄС, соціальними партнерами, службами зайнятості, торгово-промисловими палатами, закладами освіти і компаніями.

Це унікальна нагода розвинути необхідні вміння і навички, яких потребує ринок праці , а також популяризувати Національний університет «Львівська політехніка» у Європейському Союзі.

Від Львівської політехніки загальне координування проєкту проводить відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом, керівниця – Світлана Гладун.

Докладніше – на сайті заходу