На кафедрі обліку та аналізу ІНЕМ завершився триденний тренінг «Креативне мислення для підлітків»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Завершився триденний тренінг «Креативне мислення для підлітків», який у жовтні-листопаді 2023 року по суботах відбувався в офлайн-форматі на кафедрі обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка».

В останній день тренінгового курсу активні талановиті учні зі шкіл, ліцеїв та коледжів Львова знайомилися з навичками, якими має володіти сучасний креативний лідер, а також продовжили дізнаватись, як проаналізувати інноваційну ідею та презентувати її перед інвесторами.

Всі учасники тренінгу отримали довідник абітурієнта Львівської політехніки і запрошення на майбутні цікаві та корисні заходи, зокрема в потужну стартап-школу Університету.

Ініціатором та організатором цього тренінгу є професор кафедри обліку та аналізу Володимир Чубай.