На кафедрі маркетингу і логістики відбулася гостьова лекція аналітика Василя Лозинського

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з лекції

У межах дисципліни «Оптимізація логістичних рішень» на кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки відбулася гостьова лекція.

Спікером на запрошення викладачів кафедри МЛ Наталії Кузьо і Наталії Чорнописької був Василь Лозинський – аналітик із дослідження товарного ринку. Тема – «Особливості використання аналітичної інформації для прийняття управлінських рішень».

Студенти ознайомились із:

• сучасними видами корпоративних інформаційних систем,
  • загальними та специфічними методами, які використовують практики для прийняття управлінських рішень,
  • прикладами звітів, які формують для аналізу діяльності торговельних мереж,
  • особливостями формування замовлень на розподільчому центрі для точок продажу.

Лекція була цінна для подальшої практичної роботи здобувачів вищої освіти різних спеціальностей. Викладачі та студенти вдячні гостьовому лектору!

Заставка заходу Фото з лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції