На базі кафедри ПСУ Львівської політехніки відбулася Всеукраїнська конференція з проблем мобільності студентів

Кафедра ПСУ Львівської політехніки
учасники конференції

15–16 травня 2017 року на базі кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Організаційні, правові та психолого-педагогічні аспекти реалізації професійної мобільності студентів: реалії та перспективи».

У роботі конференції взяли участь 65 учасників, зокрема 22 з інших міст, із доповідями виступили 34 студенти, що представляли такі вищі навчальні заклади:

• Національний університет «Львівська політехніка» (11 учасників);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (6 учасників);
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет (4 учасників);
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (2 учасники);
  • Львівський кооперативний коледж економіки і права (1 учасник);
  • Подільський державний аграрно-технічний університет (1 учасник);
  • Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного університету нафти і газу (1 учасник);
  • Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету (1 учасник);
  • Криворізький національний університет (2 учасники);
  • Вище професійне училище № 4 м. Хмельницького (1 учасник);
  • ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» Вінницького кооперативного інституту (2 учасники);
  • Український Католицький Університет (1 учасник);
  • Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету (1 учасник).

Учасників конференції привітав голова Оргкомітету, завідувач кафедри педагогіки та соціального управління Львівської політехніки професор Ю.М. Козловський, який зазначив важливість науково-дослідницької роботи студентів, актуалізував проблему професійної та академічної мобільності сучасного студентства, дав наукову інтерпретацію сучасних правових та соціально-педагогічних проблем її реалізації.

Програма конференції була змістовною, цікавою, доповіді студентів викликали жваву дискусію та обговорення.

Для учасників конференції з інших міст студенти групи МЕМ -11м провели змістовні екскурсії по місту, ознайомили з історією Львівської політехніки.

Учасники конференції прийняли резолюцію з рекомендаціями і побажаннями проводити такі конференції щорічно.

на конференції на конференції на конференції на конференції на конференції