Міжнародна аудиторська фірма PricewaterhouseCoopers запрошує студентів на One day with New Gen auditors

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка заходу

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки рекомендує студентам останніх курсів бакалаврату, магістратури та нещодавнім випускникам спеціальності «Облік і оподаткування» відвідати цікавий і корисний захід від партнера кафедри PwC Lviv SDC.

Міжнародна аудиторська фірма PricewaterhouseCoopers (PwC) запрошує на захід One day with New Gen auditors до свого сучасного офісу у Львові.

Під час зустрічі учасники матимуть змогу:

• спробувати себе в ролі аудитора нового покоління;
  • побачити, як змінилися підходи до роботи аудитора за останні 10 років;
  • зануритись у робочу атмосферу та розв’язати практичний кейс;
  • відвідати екскурсію офісом і дізнатися про можливості працевлаштування у PwC Lviv SDC та Competency Center.

Організатори чекають студентів та випускників, які мають бажання спробувати себе в ролі аудитора чи пов’язати своє життя з цією професією, 22 червня 2023 року 15:00 за адресою: м. Львів, вул. Шевченка, 111а.

Захід безкоштовний. Кількість місць обмежена, тому потрібно зареєструватися.

One day with New Gen auditors – це чудова можливість отримати безцінні знання та досвід від професіоналів з міжнародної аудиторської фірми. Захід, зокрема, передбачає можливість працевлаштування тих студентів, які найкраще виявлять себе під час розв’язання практичного кейсу. Тож долучайтеся!