Львівську політехніку відвідали учні з міста Хмельницького

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото з відвідин Львівської політехніки

9 листопада 2023 року до Національного університету «Львівська політехніка» завітали учні 10-х класів комунальної установи закладу загальної середньої освіти «Ліцей 1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради». Дітей зацікавив наш університет як заклад вищої освіти, до якого можна вступити на навчання після отримання повної загальної середньої освіти.

Учні ознайомилися з минулим Університету в Музеї історії Львівської політехніки, відвідали Залу Захарієвича, відчули наукову та навчальну атмосфери, які несуть у собі стіни головного корпусу.

На завершення всі гості отримали подарунки, зокрема – ілюстровані, кольорові довідники з переліком освітніх послуг, які пропонує Львівська політехніка.