Львівські політехніки беруть участь у тренінгу з підготовки фахівців із супроводу ветеранів війни

За матеріалами сайту Міністерства у справах ветеранів України
Фото з тренінгу

Помічники ветеранів стануть першою лінією комунікації із захисниками та захисницями, які повертаються з фронту. Про це наголосила заступниця міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита у своєму вітальному слові учасникам тренінгу «Теорія та практика підготовки фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб».

Тренінг проводять для науковців і викладачів Національного університету «Львівська політехніка», Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Вінницького національного технічного університету, Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв). Помічників навчатимуть у Центрах ветеранського розвитку, створених на базі цих вишів з ініціативи Мінветеранів.

Тренінг для викладачів організовано за підтримки ПРООН в Україні та Європейського Союзу.

Докладніше – на сайті Міністерства у справах ветеранів України.