Львівська політехніка отримала відзнаку за плідну співпрацю від ІТ-компанії SoftServe

SoftServe Ukraine
Фото із вручення нагороди

«Якщо хочеш йти швидко – йди сам, якщо хочеш йти далеко – йдіть разом» – так можна описати бачення компанією SoftServe розвитку ІТ-освіти в Україні. Для того, щоб усе вдалося, бізнеси та заклади освіти мають діяти спільно.

Нещодавно відбулися теплі зустрічі з освітніми партнерами SoftServe, на яких представники ІТ-компанії особисто подякували викладачам за синергію та вручили відзнаки.

«Шлях до вдосконалення фундаментальної ІТ-освіти в Україні – це гра в довгу і вона можлива лише завдяки співпраці бізнесу та академічного середовища. Дякуємо нашим надійним партнерам – українським університетам – за те, що йдемо разом», – каже Ольга Доля, керівниця освітніх партнерств SoftServe в Україні.

Серед освітніх закладів, які отримали відзнаки за плідну співпрацю, – Національний університет «Львівська політехніка». Нагороду від SoftServe прийняв проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Роман Корж.