ЛОВА запрошує студентів Львівської політехніки на стажування та переддипломну практику

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Ілюстрація до матеріалу

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації запрошує студентів Національного університету «Львівська політехніка» пройти програму стажування або переддипломної практики з метою набуття практичного досвіду роботи в органі виконавчої влади як державний службовець.

Упродовж 2 місяців стажери дізнаються зсередини про специфіку роботи департаменту й долучаться до процесів державного управління. Також учасники програми братимуть участь у реалізації культурно-мистецьких заходів департаменту. Після успішного проходження стажування учасник отримає рекомендацію, яка дає шанс зайняти вакантне робоче місце на державній службі.

Податися на програму можна в будь-який час року.

Організатори запрошують взяти участь студентів таких спеціальностей:

• публічне управління та адміністрування,
  • інформаційна, бібліотечна та архівна справа,
  • музеєзнавство, пам’яткознавство;
  • соціальна робота;
  • соціальне забезпечення;
  • соціологія;
  • менеджмент організацій і адміністрування;
  • інформаційні системи та технології.

Також участь у програмі стажування можуть брати студенти інших спеціальностей.

Телефони для довідок:

• (063) 145 84 60 (Євдокія Кареліна);