Легендарний практикум з інформатики отримав нове життя у Видавництві Львівської політехніки

Кафедра обчислювальної математики та програмування
Фрагмент обкладинки книжки

«Практикум з інформатики» авторства доцента кафедри обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Ярослава Глинського знайомий не одному поколінню користувачів ПК.

Багатьом він став у нагоді для отримання базових навичок роботи з комп’ютерними програмами ще в ті далекі часи, коли комп’ютери лише починали з’являтися в офісах та домівках львів’ян, а відповідної навчальної літератури майже не було. Неодноразово перевиданого, його активно використовували в навчальному процесі, зокрема й у Львівській політехніці, для викладання фундаментальних курсів ІКТ для першокурсників різних спеціальностей.

Нещодавно автор практикуму, підсумувавши свій багатий методичний досвід, узгодивши навчальні матеріали з найновішими версіями програмного забезпечення та потребами сьогодення, опублікував у видавництві Львівської політехніки підручник:

Інформатика: підручник / Я. М. Глинський. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2023. 392 с.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки