Корекційно-розвивальне заняття на тему «Давай розуміти один одного краще» на кафедрі ТПП

Кафедри теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

29 листопада в аудиторії 214 навчального корпусу № 19 Національного університету «Львівська політехніка» (вулиця Князя Романа, 1/3) відбудеться корекційно-розвивальне заняття із залученням елементів соціально-психологічного тренінгу на тему «Давай розуміти один одного краще». Його проведе Вікторія Мілян, студентка групи ПС-21 кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти.

Під час заходу обговорюватимуть цікаві питання, які допоможуть відчути встановлення взаєморозуміння партнерів по спілкуванню на вербальному й невербальному рівнях та оволодіти способами ефективної взаємодії. І все це – в позитивній атмосфері емоційного комфорту!

Початок заняття о 17:00.