Конкурс інноваційних студентських стартап-проектів «ІТ-Еврика! Україна – 2015» завершено

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Конкурс проектів «ІТ-Еврика! Україна – 2015»

Конкурс інноваційних стартап-проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна – 2015» є відкритим і проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках Темпус-проекту Європейського Союзу «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE). Національний університет «Львівська політехніка» є одним із партнерів проекту з української сторони.

Приймання проектів на конкурс завершується 15 лютого 2016 року. Фінал конкурсу та нагородження переможців відбудеться 20 травня 2016 року на ІІ Всеукраїнському форумі інновацій ІТ-студентів у Львові.

Проекти на конкурс можуть бути представлені лише з використанням інформаційної системи ВІС (Віртуальне Інноваційне Середовище). ВІС забезпечує інформацію про умови конкурсу, а також процеси подання робіт на конкурс та їх оцінювання.