Команди двох коледжів Львівської політехніки стали переможцями обласних змагань зі спортивного туризму

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

18 травня 2016 року на околиці села Рудно відбулися змагання зі спортивного туризму серед вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Львівської області.

Команда Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», яка в минулі роки двічі поспіль була переможницею, в цьому році поступилася командам Львівського коледжу інфокомунікацій Львівської політехніки та Львівському коледжу транспортної інфраструктури (І та ІІ місця відповідно) і стала третьою.

Під час відкриття змагань головний суддя Юрій Дьячек вручив команді Технологічного коледжу Львівської політехніки диплом за I місце у змаганнях з туристичних перегонів «Кубок Карпат – 2016».