Кафедра ТМІГ організовує олімпіаду з комп’ютерної графіки серед студентів Львівської політехніки

Кафедра технічної механіки та інженерної графіки Львівської політехніки
Заставка олімпіади

15 травня 2024 року на кафедрі технічної механіки та інженерної графіки Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки (аудиторії 108 і 109 ІV навчального корпусу) відбудеться олімпіада з комп’ютерної графіки. Організатори запрошують студентів усіх спеціальностей першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які вивчали основи виконання креслень у системі Autodesk AutoCAD.

Олімпіада проходитиме з 15:30 до 17:30 в комп’ютерних класах кафедри технічної механіки та інженерної графіки. Також охочі можуть використовувати власні ноутбуки з інстальованими ліцензійними версіями програмного продукту AutoCAD.

На всіх учасників заходу чекають гарантовані подарунки, а переможці отримають цінні призи та грамоти.

Голова організаційного комітету олімпіади – завідувач кафедри ТМІГ Віталій Корендій, голова журі – доцент Сергій Комаров. Члени журі: доцентка Орися Строган, доцент Олександр Бойко, доцент Владислав Топчій.