Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки запрошує на навчання на рівні бакалавра

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на навчання на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», спеціалізація «Міжнародна інформація».

Форма навчання – денна та заочна.

Сертифікати ЗНО:

  • українська мова та література;
  • іноземна мова;
  • математика або історія України

Наймолодшим структурним підрозділом ІМФН, що динамічно розвивається, є кафедра міжнародної інформації, яка була створена в 2006 році як випускова за напрямом «Міжнародні відносини» та спеціальністю «Міжнародна інформація» на основі секції «Міжнародна інформація» при кафедрі прикладної математики.

Ініціатором створення та першим завідувачем кафедри, який заклав навчально-методичні, наукові та матеріально-технічні основи її успішного функціонування, став доцент, кандидат фізико-математичних наук Юрій Лунь.

Вагому роль у становленні кафедри міжнародної інформації зробив наступний завідувач (2011–2013 рр.) – академік Національної академії наук України, д. іст. н., професор Степан Павлюк.

З 2013 р. кафедру очолює доктор політичних наук професор Василь Гулай ( конт. тел.: (067) 949-07-46; ел. пошта: gulayvasyl@gmail.com).

У 2010–2011 рр. кафедра успішно ліцензувала та акредитувала підготовку фахівців ОКР «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» «Міжнародної інформації».

Випускники кафедри успішно знаходять високооплачувану роботу в провідних вітчизняних й зарубіжних компаніях та органах державної влади й місцевого самоуправління на посадах аналітиків, PR- та GR-менеджерів, HR-фахівців, спеціалістів ІТ-сфери та ін.

Високий рівень теоретичної й практичної підготовки випускників, використання інноваційних технологій профорієнтаційної роботи дає змогу кафедрі міжнародної інформації займати впродовж останніх років лідируючі позиції серед кафедр профілів міжнародних відносин й міжнародної інформації в Україні та кафедр Національного університету «Львівська політехніка» за конкурсом абітурієнтів загалом.

Необхідними запоруками ґрунтовної підготовки студентів кафедри міжнародної інформації є практична підготовка студентів, стажування в органах влади та комерційних структурах, навчальних тренінгів.

Кафедра міжнародної інформації тісно співпрацює у науковій та методичній роботі із провідними вишами України та іноземних держав.

Здійснюючи системний моніторинг суспільно-політичної ситуації в Україні та за кордоном, кафедра міжнародної інформації регулярно проводить науково-практичні семінари та «круглі столи», є організатором науково-практичної конференції «Україна в процесах глобального інформаційного обміну», яка 26–27 травня 2016 р. пройшла як міжнародна за участі науковців України, Австрії(Інститут прикладного системного аналізу (м. Лаксенбург, Австрійська Республіка) та Польщі (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (м. Варшава), Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (м. Люблін), Uniwersytet Jagiellońskie (м. Краків),University of Social Sciences and Humanities ( м. Варшава), Adam Mickiewicz University (м. Познань), Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica, ( м. Краків,) , Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony (м. Варшава), Wyższa Szkoła Menedżerska (м. Варшава).

Вагому роль у роботі кафедри міжнародної інформації відіграє науково-дослідна діяльність викладачів, аспірантів та студентів у межах розробки експертних систем в міжнародних кризах та конфліктах та інтелектуальних систем для збору й аналізу інформації під час прийняття рішень у внутрішній та зовнішній політиці.

Викладачі кафедри регулярно друкують результати своїх досліджень у провідних зарубіжних наукових виданнях з політичних, технічних та юридичних наук.

Кращі випускники кафедри продовжують навчання в аспірантурі та успішно захищають кандидатські дисертації з технічних наук, соціальної комунікації, політичних наук в провідних вузах та академічних установах України та мають можливість для подальшої роботи на рідній кафедрі, вітчизняних та зарубіжних наукових установах.