Кафедра міжнародного та кримінального права ІППО – ініціатор пізнавальних зустрічей з іноземними науковцями

Кафедра міжнародного та кримінального права Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

До участі у програмі «Гостьовий лектор» Національного університету «Львівська політехніка» долучився Павел Левандовскі (Paweł Lewandowski) – доцент кафедри церковного публічного та конституційного права Люблінського католицького університету, м. Люблін (Республіка Польща).

Разом зі студентами та викладачами Інституту права, психології та інноваційної освіти обговорювали складні питання духовно-культурного життя суспільства в умовах надзвичайного стану в державі, передусім у контексті сутності та значення церковно-канонічного права у цих процесах, дотримання основоположних прав та свобод особи і громадянина.

Студенти також мали змогу вступити у дискусію з лектором, поставити запитання.

Сподіваємось, такі «комунікаційні мости» будуть мати своє продовження та розвиток.