Гандболістки Львівської політехніки посіли п’яте місце у змаганнях ХІІІ літньої Універсіади України

За матеріалами ЗІК
Герб Львівської політехніки

У Львові завершилися змагання з гандболу серед жіночих команд вищих навчальних закладів за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.

Перемоги в усіх матчах здобула команда Львівського державного університету фізичної культури, яка й стала переможцем ХІІІ літньої Універсіади України. У фіналі команді львів’янкам протистояв колектив Національного університету кораблебудування з Миколаєва.

У матчі за третє місце гандболістки Тернопільського економічного університету обіграли гравців Тернопільського педагогічного університету. П’ятою на Універсіаді стала команда Національного університету «Львівська політехніка», шостою – Одеського педагогічного університету, сьомою – Сумського державного університету.