Доцентка кафедри ПМВ прочитала лекцію для студентів Львівського державного університету внутрішніх справ

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

14 березня 2024 року к.політ.н., доцентка кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Івасечко прочитала публічну онлайн-лекцію на тему «ЄС як глобальний актор у міжнародних відносинах» для студентів ІІІ курсу спеціальності 081 «Право» потоку Б Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ.

Захід відбувся у межах проєкту Еразмус+ напряму Жан Моне модуль «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU_LEAD).

Щиро вдячні за організацію, сприяння та підтримку доцентці кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Оксані Горпинюк!