Доцент кафедри АПІ здобув дві перемоги у конкурсі «Премія Національної спілки архітекторів 2023»

Кафедра архітектурного проєктування та інженерії Львівської політехніки
Фото з нагородження переможців конкурсу

У столичному Будинку архітектора відбулась церемонія нагородження переможців огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів 2023».

За підсумками розгляду, обговорення та аналізу 152 поданих на огляд-конкурс робіт авторитетне журі обрало переможців, яких нагороджено дипломами та призами.

До складу двох колективів авторів, які здобули нагороди, увійшов працівник кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки доцент Микола Рибенчук.

У номінації «Містобудування» дипломом НСАУ нагороджено колектив у складі:

• Петро Крупа;
  • Микола Рибенчук;
  • Олег Пона;

за докладний план території в районі площі Ринок у Львові – комплексне рішення, в основі якого лежить продумана просторово-функціональна стратегія насичення центру міста архітектурними атракціями.

Гран-прі одержали:

• Микола Рибенчук;
  • Олена Рибенчук;
  • Марія Москалюк;

за реставрацію західної квадратної башти казематів цитаделі на вул. Грабовського, 11, у м. Львові.

Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу