Для першокурсників ІППО відбулася лекція за участю начальника Самбірського відділу поліції

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

25 березня 2024 року відбулася зустріч начальника Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковника поліції, к.ю.н., доцента Павла Гарасима зі студентами першого курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

У ході виступу працівник поділився досвідом практичної діяльності підрозділів поліції Львівщини в умовах воєнного стану.

Зустріч пройшла цікаво, студенти мали можливість поставити цілу низку запитань щодо особливості роботи у підрозділах поліції.

На лекції був присутній завідувач кафедри кримінального права і процесу ІППО, д.ю.н., професор Олексій Гумін.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції