Для майбутніх перекладачів: книжкова новинка ІКНІ і кафедри прикладної лінгвістики

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Посібник містить вправи та завдання з німецької мови для поглиблення навичок детального розуміння текстів різної тематики, граматичних структур, письма та перекладу на рівні В1 за шкалою Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Він допоможе студентам, майбутнім перекладачам поглибити лексичний запас, удосконалити навички перекладу та підготуватися до іспиту В1 з німецької мови. Система текстів і вправ, що пропонуються, відповідає методичному принципу «від простого до складного» та забезпечує ґрунтовне оволодіння матеріалом. У посібнику також розміщено ключі для самоконтролю, граматичні таблиці.

Для студентів Національного університету «Львівська політехніка» спеціальності 035 «Філологія», учнів старших класів гімназій і загальноосвітніх шкіл та всіх, хто вивчає німецьку мову як іноземну.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки