Для добра територіальних громад: книжкова новинка ІНЕМ і кафедри маркетингу і логістики

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки монографії

У монографії кандидата економічних наук Назара Глинського розроблено теоретичні та методико-прикладні засади формування та реалізації стратегій розвитку слабоурбанізованих територій, обґрунтовано компліментарність ринкової концепції та концепції стратегічного управління місцевим розвитком. Розвинуто понятійний та термінологічний апарат у сфері управління місцевим розвитком, сутнісні характеристики особливостей слабоурбанізованих територій як об’єктів управління. Розкрито зміст поняття місцевого розвитку в умовах трансформації національного господарства.

Для наукової спільноти, студентів та аспірантів, які навчаються за напрямами економіки, публічного управління і адміністрування, маркетингу та інших зацікавлених осіб.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки