День відкритих дверей на кафедрі систем штучного інтелекту Львівської політехніки

Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки
Заставка заходу

Кафедра систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться 31 березня 2024 року в режимі офлайн.

Під час заходу учасники матимуть можливість:

• ознайомитися з кафедрою та її навчальним процесом разом зі спікерами;
  • дізнатися про можливості для майбутніх студентів;
  • поглибити знання про ІТ-освіту і реальні перспективи у сфері ІТ через програму партнерства Dual Study;
  • дізнатися про успішні кейси студентів та їхні досягнення у професійному розвитку;
  • одержати відповіді на будь-які запитання й отримати цінні поради від експертів.

Також на присутніх чекає:

• екскурсія кафедрою для детального огляду навчальних приміщень та обладнання;
  • участь у майстер-класах на теми «Штучний інтелект для розпізнавання котячої мови», «Робототехніка та ІоТ – розумні речі довкола нас».

Адреса проведення заходу: вулиця Князя Романа, 5. Початок об 11:00.

Не пропустіть цю унікальну можливість поглибити свої знання та дізнатися більше про захопливий світ систем штучного інтелекту!