День активностей у Науково-дослідному центрі «Демос» Львівської політехніки

Науково-дослідний центр «Демос» Львівської політехніки
Фото із заходу

В Науково-дослідному центрі соціальної й демографічної політики та управління «Демос» Львівської політехніки відбулися семінар на тему реформування сфери зайнятості в Україні, а потім було проведено екскурсію у Львівську філію Львівського обласного центру зайнятості.

Показово, що у цей день активності стали органічним продовженням тематичної лекції для студентів першого курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка» у межах навчальної дисципліни «Макроекономіка в публічній сфері». Більш цього, у лекції та семінарі взяли участь школярі Львова (СШ № 15), які відгукнулися на ініціативу «Майбутній політехнік».

Організаторами активностей були професорка кафедри теоретичної та прикладної економіки Уляна Садова, доцентка кафедри ТПЕ Галина Скорик і старша викладачка Наталія Іваницька.

Докладніше – у доданому файлі.