Чеський Інститут макромолекулярної хімії запрошує на післядипломне навчання випускників магістратури ІХХТ

Інститут хімії та хімічних технологій
Інститут макромолекулярної хімії

Інститут макромолекулярної хімії Чеської академії наук запрошує випускників магістратури Національного університету «Львівська політехніка» напряму «Хімічні технології та інженерія» до участі в післядипломній програмі UNESCO/IUPAC чи вступу до аспірантури.

Програма UNESCO/IUPAC включає роботу над дослідницьким проєктом під керівництвом старших наукових співробітників, а також лекції та семінари. Курс починається 1 жовтня 2024 року і триває 10 місяців.

Також Інститут макромолекулярної хімії спільно з Карловим Університетом у Празі пропонують вакансію на навчання в аспірантурі за напрямом «Макромолекулярна хімія».

Докладніше – на сторінці Інституту хімії та хімічних технологій у соцмережі Фейсбук.