Бібліотека Університету запрошує на перегляд кінострічки «Олександр Мельник. Бачу справи твої, Людино!»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

29 лютого в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться перегляд документальної кінокартини «Олександр Мельник. Бачу справи твої, Людино!».

Олександр Мельник відродив жанр історичного живопису в українському мистецтві. Саме цей художник створив значну частину розписів Михайлівського Золотоверхого монастиря. Він – автор мозаїк та вітражів багатьох національних музеїв столиці та ще кількох храмів.

Представлятиме стрічку режисер Станіслав Литвинов.

Вхід вільний. Початок о 17:00.

Цікаві факти про Олександра Мельника, які варто знати, йдучи на перегляд, – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.