Асистент кафедри міжнародної інформації ІМФН пройшла навчання за програмою Ради Європи HELP

Кафедра МІ Львівської політехніки
Світлана Семчишин

Упродовж червня-жовтня 2018 року асистент кафедри міжнародної інформації, кандидат політичних наук, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях Світлана Семчишин пройшла навчання у межах спільного курсу Національної асоціації адвокатів України та Ради Європи за Європейською програмою навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

Метою тренінгу було підвищення кваліфікації і компетенції представників юридичних професій у контексті застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод у їхній щоденній роботі. Навчання курсу відбувалося за методологією викладання дистанційних курсів програми HELP.