Абітурієнти обирають Львівську політехніку: до університету надійшло вже майже 30 тисяч заявок

Центр комунікації Львівської політехніки
Львівська політехніка

Триває прийом заявок від вступників на Інформаційній системі «Конкурс». Львівська політехніка вже не один рік є одним з найпопулярніших ЗВО серед абітурієнтів, тому Приймальна комісія щодня обробляють сотні заявок від майбутніх студентів.

За даними наданими Приймальною комісією ЗВО, станом на 19 липня, до університету надійшло 22970 заявок (21552 на основі повної середньої освіти, 1418 – диплому молодшого спеціаліста).

Цифра щодня росте, адже ще є декілька днів, щоб подати заявку до Львівської політехніки. Нагадаємо, дедлайн – 23 липня.

Додамо, що загалом в Україні цього року вже майже 800 тисяч вступників подали електронні заяви.