VII конференція «Соціологія – Соціальна робота та соціальне забезпечення – Регулювання соціальних проблем»

Кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у VII Всеукраїнській конференції молодих дослідників «Соціологія – Соціальна робота та соціальне забезпечення – Регулювання соціальних проблем», яка відбудеться 20–21 квітня 2017 року.

Мета конференції: підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності у галузі соціології та соціальної роботи, сприяння формуванню наукових зв’язків між провідними навчальними та науковими установами гуманітарного профілю.

Місце проведення заходу – навчальний корпус № 29 Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Є. Коновальця, 4).

Напрями роботи конференції

• Сучасна Україна: цивілізаційне роздоріжжя чи поріг, який маємо подолати
  • Соціальні проблеми нестабільних суспільств: ідентифікація та пошук шляхів регулювання
  • Суб’єкти регулювання соціальних проблем та їх взаємодія
  • Розмаїття соціокультурних практик в сучасному суспільстві: шлях пошуку його єдності чи провокування розколів
  • Глобалізаційні процеси в сучасному світі та перспективи країн Центрально-східної Європи
  • Проблеми адаптації мігрантів у сучасному суспільстві
  • Державні та громадські соціальні служби: особливості роботи та їх взаємодія
  • Здоров’язбережувальна діяльність соціального працівника
  • Соціальне забезпечення в системі інструментів регулювання соціальних проблем
  • Система соціального захисту в Україні: сутність, основні складові та напрямки вдосконалення
  • Інформаційний супровід та медіаформати соціальних проблем
  • PR-технології у процесі врегулювання соціальних проблем

Для участі у конференції необхідно до 20 березня 2017 року надіслати заявку на участь у конференції і тези доповіді на електронну адресу socio.nulp@gmail.com.

Інформаційне повідомлення конференції