Відкриття лабораторії електроприводу та систем автоматизації від концерну «Siemens AG»

Відкриття лабораторії від концерну «Siemens AG»

4 вересня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на базі Інституту енергетики та систем керування відкриють нову навчально-наукову лабораторію електроприводу та систем автоматизації, обладнану концерном «Siemens AG».

Місце проведення заходу – аудиторія 141 головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 11:00.

Siemens AG – міжнародний технологічний концерн, який упродовж більш ніж 170 років є синонімом технічної неперевершеності, інновацій, якості, надійності та глобальної присутності. Компанія працює більш ніж у 200 країнах світу, приділяючи особливу увагу напрямками електрифікації, автоматизації та дігіталізації.

Докладніше про відкриття лабораторії від концерну «Siemens AG»