Академія з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад: програми ЄС для України»

Фрагмент афіші заходу

Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS), який реалізується за підтримки Програми Еразмус + напряму Жан Моне, запрошує студентів, викладачів, представників органів влади, об’єднаних територіальних громад та всіх охочих, хто цікавиться Європейським Союзом та його політиками, європейською інтеграцією України та реформою децентралізації, взяти участь в Академії з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад: програми ЄС для України».

Мета Академії – ознайомити слухачів з особливостями децентралізації в умовах євроінтеграційного процесу України, програмами європейських партнерів для підтримки розвитку та стійкості громад, а також повоєнного відновлення України в різних сферах.

Програма Академії – це вісім тематичних модулів від учасників проєкту EUSTS та запрошених спікерів.

Захід відбуватиметься щочетверга та щоп’ятниці в режимі онлайн з 7 до 29 березня 2024 року.

Випускники Академії отримають сертифікат обсягом 2 кредити ЄКТС (60 годин).

Обов’язкова умова участі – попередня реєстрація, доступна до 20 лютого.

Повна програма заходу та покликання на зустрічі буде надіслано всім зареєстрованим слухачам.

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.