Освітні програми спільно з Львівським ІТ-кластером

Спеціальність: 125 Кібербезпека та захист інформації. Освітня програма: Кібербезпека

Програма викладається на кафедрах захисту інформації та безпеки інформаційних технологій Львівської політехніки. Зміст програми максимально адаптований до сучасних викликів ринку праці. Навчання студентів побудоване за принципом роботи в ІТ-компанії. Зокрема, студенти з другого курсу створюють власні проєкти під менторством досвідчених ІТ-спеціалістів з індустрії. Крім того, під час навчання студенти розвивають soft skills та опановують основи проєктного менеджменту.

Робоча група із працівників кафедр захисту інформації, безпеки інформаційних технологій та експертів із кіберзахисту, делегованих Львівським ІТ Кластером, спільно сформували компетенції, а потім розробили рекомендації до навчальних планів п’ятьох спеціалізацій програми, зокрема, спеціалізацій  «Адміністрування систем кібербезпеки» та «Безпека інформаційних і комунікаційних систем». Студенти можуть обрати ці спеціалізації з третього року навчання на програмі Cybersecurity.

Детальніше на сайті програми.

Оновлено 1 місяць тому