Партнери Консорціуму

Avvale (Італія)

Avvale має великий досвід у розробці та інтеграції хмарних рішень, рішень Інтернету речей та ШІ в промислових і дослідницьких секторах. Ключовими прикладами є архітектурний дизайн, конвеєр збору даних, попередня обробка даних, аналіз даних, IoT, блокчейн, веб- та мобільний додаток, проектування, тестування та розгортання ML/AI, системна інтеграція, хмарні програми та мобільні рішення. Avvale працює в кількох промислових і дослідницьких темах, включаючи соціальні та гуманітарні науки, і може розраховувати на активну участь у більш ніж 5 проектах, що фінансуються Європою (4 H2020 і 1 Horizon Europe).

beWarrant SL (Бельгія)

BeWarrant (BEWG) є філією італійської компанії Warrant Hub SpA , приватної компанії з консультаційних послуг, яка надає повний спектр консультацій у сфері бізнес-фінансів. Warrant Hub працює з 1995 року, з роками розвиваючись, щоб сьогодні стати лідером у своєму секторі. Бізнес-підрозділи WH співпрацюють із інноваційними лабораторіями, щоб надати своїм клієнтам найкращі інструменти підтримки для успіху їхніх бізнес-ініціатив і допомогти їм у підготовці та управлінні стратегічними проектами: бізнес-проекти, дослідницькі проекти, навчання та передача технологій, Відповідно до національних і міжнародних програм підтримки.

CSGI (Центр колоїдної та поверхневої науки) (Італія)

CSGI (Центр колоїдної та поверхневої науки) є італійською громадською дослідницькою організацією, заснованою в грудні 1993 року під наглядом і контролем Міністерства університетських та наукових досліджень Італії (MIUR). Члени CSGI працюють у 18 різних підрозділах і 7 асоційованих лабораторіях у тісно пов’язаних наукових галузях, що стосуються як фундаментальних, так і прикладних досліджень. CSGI також спрямована на розвиток нових високотехнологічних процесів як підтримки діяльності малих і середніх промислових компаній. Дослідники CSGI працюють у таких наукових сферах: структура та динаміка амфіфільних супрамолекулярних утворень (моношари, міцели, двошарові везикули, мікроемульсії, плівки Ленгмюра-Блоджетта, системи господар-гість), наноструктуровані м’які та тверді матеріали, фізична хімія цементу, структурний аналіз біомолекул у розчині, процеси взаємодії, розпізнавання лігандів з поверхнею макромолекул, формулювання нанофазних систем. CSGI має міжнародну репутацію в галузі нанотехнологій для збереження культурної спадщини та оптимізації промислових процесів з використанням колоїдної та поверхневої науки.

Інститут Тиндаля – Університет Корка (Ірландія)

T-UCC є провідним європейським дослідницьким центром інтегрованого апаратного забезпечення та систем ІКТ та дослідницьким флагманом Університетського коледжу Корка. Дослідники T-UCC співпрацюють з промисловістю та академічними організаціями, щоб перетворити дослідження в продукти в основних сферах ринку зв’язку, агротехніки, енергетики, навколишнього середовища та охорони здоров’я. Будучи національним інститутом мікро/наноелектроніки та фотоніки, T-UCC налічує понад 450 дослідників, інженерів і допоміжного персоналу, а також когорту з 120 аспірантів денної форми навчання. T-UCC є домом для високотехнологічної національної дослідницької інфраструктури, унікальної в Ірландії, і національного дослідницького активу. Розміщуючи єдині повні CMOS, мікроелектронно-механічні системи (MEMS) і III-V Wafer Semiconductor заводські потужності та послуги в Ірландії, T-UCC здатний створювати можливості та прототипувати нові продукти для своїх цільових галузей. T-UCC розміщує Центр передового досвіду комунікацій SFI IPIC і бере участь у ще трьох національних центрах досконалості (CONNECT, CONFIRM і VISTAMILK).

OTID srl (Італія)

OTID це молода компанія, засноване у 2022 році. Співробітники OTID науковці, юристи, мистецтвознавці та критики. OTID пропонує інноваційний цифровий і зашифрований продукт, який дозволяє купувати, продавати, страхувати та збирати науковий та унікальний ідентифікований актив.

Антоніо Мірабіль (Франція)

Антоніо Мірабіле розпочав свою кар'єру в 1988 році, він є консерватором паперу та консультантом із превентивної консервації. Вивчав консервацію у Флоренції та в Парижі, де зараз живе. У Франції він має акредитацію Міністерства культури Франції для збереження та відновлення культурної спадщини музеїв Франції.

Він регулярно працює для державних і приватних колекцій, переважно сучасного мистецтва на папері та архітектурних креслень. Як експерт ЮНЕСКО працював над різними проектами зі збереження паперу в Ємені, Єгипті, Монголії, КНДР, Узбекистані та Мавританії. Сьогодні він ділиться своєю професійною діяльністю між завданнями з превентивної консервації, обробкою консервації паперу та науковими дослідженнями, зокрема як партнер фінансованих ЄС проектів NANORESTART, APACHE та GREENART; він бере участь у розробці інноваційних методів для покращення методів консервації та в організації діяльності з поширення.

Угорський національний музей (Угорщина)

Угорський національний музей (HNM), головний музей Угорщини, збирає, зберігає та виставляє всі типи об’єктів, пов’язаних з історією країни та навколишнього регіону від епохи неоліту до наших днів. У головному корпусі музею та зовнішніх фондосховищах зберігається 3,8 млн предметів. На даний момент виставлено 12 000 об'єктів. HNM має значну археологічну колекцію: музичні інструменти, фотографії, плакати, монети та медалі, зброя та обладунки, предмети золотарства та сучасні матеріали, такі як полімери тощо.

Балканська музейна мережа (Боснія і Герцеговина)

Балканська музейна мережа (BMN) існує, щоб відзначати, зберігати та ділитися складною спільною спадщиною Балкан, а також створювати, завдяки співпраці, сильний колективний голос для балканської спадщини та музейної професії.

 

Оновлено 4 місяці тому