Випускниця кафедри МПА Олександра Вихор прочитала лекцію для студентів

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото з лекції

У межах викладання дисципліни «Управління персоналом» для студентів другого курсу спеціальності «Менеджмент» відбулась зустріч із випускницею кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олександрою Вихор, яку організувала лекторка курсу доцентка Роксолана Винничук.

Олександра Вихор, менеджерка з персоналу Західного регіонального управління мережі ТОВ «Сільпо-Фуд»,  розповіла студентам про особливості управління персоналом у сфері ритейлу, а також ознайомила студентів з поняттям Self-Recruitment – мистецтво самопрезентації, або як знайти роботу своєї мрії.

Під час лекції розглянули питання:

• Що таке Self-Recruitment і як ним оволодіти?
  • Резюме чи СV?
  • Як представити себе на співбесіді?
  • Work, Robota, Linkedin – де знайти роботу своєї мрії?

Зустріч пройшла у жвавій атмосфері, найактивніші студенти отримали подарунки.

Опісля також відбулась зустріч Олександри Вихор з магістрами освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу (HR-менеджмент)», на якій обговорили сучасні тенденції рекрутингу та онбордингу в організаціях, а також вплив діджиталізації на процеси управління персоналом.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції