Викладачка зі Школи права Бристольського університету прочитала лекцію для студентів ІППО

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

15 травня 2024 року для студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки провела відкрите заняття гостьова лекторка зі Школи права Бристольського університету (м. Бристоль, Велика Британія) Яна Сімутіна. Заняття, організоване кафедрою цивільного права та процесу ІППО, стосувалося переваг та ризиків застосування нестандартних форм зайнятості.

Ставлячи запитання, студенти цікавилися найважливішими проблемами застосуванням нестандартних форм зайнятості, досвідом їхнього застосування у Великій Британії, перспективами закріплення в оновленому трудовому законодавстві цього правового інституту.

Щиро дякуємо пані Яні за цікаву лекцію та позитивні враження від спілкування!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції