Викладачі кафедри АДМ ведуть профорієнтаційну роботу серед студентів коледжів

Кафедра автомобільних доріг та мостів Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

Викладачі кафедри автомобільних доріг та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки Христина Соболь і Степан Стечишин активно працюють над покращенням профорієнтаційної роботи серед студентів. Завдяки їхній наполегливості та захопленню проведено низку заходів, спрямованих на допомогу молоді у виборі майбутньої професійної кар’єри, серед студентів Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну та Автомобільно-дорожнього фахового коледжу.

В рамках цієї ініціативи відбулися лекції, семінари та інші заходи, які надихнули студентів на нові можливості й відкрили їм широкий спектр професійних шляхів.

Результати цієї роботи мотивують. Викладачі продовжують активно працювати над розвитком профорієнтаційної діяльності, щоб кожен студент міг знайти своє покликання й досягти успіху у своїй обраній сфері.

Разом ми зробимо більше!

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу