КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ТА ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» добігла до завершення. Час підвести підсумки школи. У Весняній школі було проведено 30 годин тренінгів та обміну досвідом, залучено 8 тренерів (Prof.Aard Groen, Jacob Dalhoff, Sraszek Alwaziak, Jakub Jasiczak, Prof. Stephen Wittkopf, Dr. Piotr Boulange, Stefan Schandera, Др. Олександр Краковецький).

В рамках Весняної школи зібралися найбільш перспективні та активні представники наукової молоді – студенти, аспіранти та молоді вчені з Львівської політехніки та її партнерських навчальних закладів. Серед учасників були не тільки люди з академічних кіл, а й засновники стартапів, талановиті винахідники та студенти професійно-технічних установ. Захід об’єднав 197 учасників, з яких 110 осіб взяли участь у ¾ тренінгів та отримали сертифікат учасника.

Учасники Весняної школи дізналися про Досвід центру підприємництва Університету Гронінгена, ключові кроки в розвитку стартапів та типові помилки засновників на початковому етапі, можливості участі в Європейській екосистемі стартапів, та передовий польський досвід комерціалізації новацій поза університетами. Prof. Stephen Wittkopf провів навчання з моделей готовності стартапів та способів просування стартапу на ринку. Учасники Весняної школи дізналися про акселераційний проект Jumstarter та можливості участі в заходах від EIT. На тренінгах школи учасники дізналися про джерела фандрейзингу для стартапів, отримали ряд лайфхаків та рекомендацій як стартапу пройти «долину смерті», дізналися про Німецьку екосистему стартапів та можливості участі в ній. На завершення школи ми спробували заглянути на горизонт подій у світі інновацій та технологій, ознайомилися із теперішніми можливості Штучного інтелекту, перспективами його використання у світі інновацій та стартапів.

В рамках Весняної школи були представлені інші проекти ЄС, поширено досвід реалізації проектів DISCO та EITJumpstarter. Учасники школи можуть представити власні стартапи на проекті JumpStarter.

Ми рухаємось далі, чекайте анонсів наступних можливостей від проекту EUSLink.

Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки Весняна школа «Європейський досвід розвитку стартапів» проекту EUSLink: підводимо підсумки