Захід з обміну досвідом із викладачами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у рамках проєкту EUSTS

Заставка заходу

15 травня 2024 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: обмін досвідом».

Івент організовано командою Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Національного університету «Львівська політехніка» спільно з викладачами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків). Досвідом та власним баченням щодо впровадження європейських студій, вивчення права та цінностей ЄС поділяться:

• д.політ.н., професорка Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS, голова кафедри Жана Моне «Європейські студії для студентів технічних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка», директорка Інституту гуманітарних і соціальних наук);
  • д.ю.н., професорка Тетяна Комарова (голова кафедри Жана Моне «Поглиблене вивчення права та цінностей ЄС: український контекст», завідувачка кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого);
  • к.і.н., доцент Наталія Вовк (учасниця проєкту EUSTS, доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки);
  • к.ю.н., доцент Тетяна Анакіна (доцентка кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член команди кафедри Жана Моне «Поглиблене вивчення права та цінностей ЄС: український контекст», запрошена лекторка Мадридського університету Комплютенсе);
  • к.і.н., доцент Олена Лукачук (менторка Innovation Hub, учасниця проєкту EUSTS, доцентка кафедри політології та міжнародних відносин Львівської політехніки).

Практичну частину заходу із застосуванням інтерактивних методів навчання для формування знань про ЄС як відповідального глобального актора сучасної системи міжнародних відносин для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS – доцентка Ольга Івасечко (кафедра політології та міжнародних відносин), доцент Олег Цебенко (кафедра ПМВ). Також до підготовки заходу долучилися доцент Олександр Марковець (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), доцент Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем), доцент Ірина Сухорольська (кафедра ПМВ).

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.