Літня філософська школа «Цінності за умов війни» у Львівській політехніці

Афіша заходу

Кафедра філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», кафедра історії філософії Львівського національного університету імені Івана Франка і кафедра філософії та економіки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького запрошують студентів та всіх охочих до участі в роботі Другої Літньої філософської школи «Цінності за умов війни».

Лектори ознайомлять і запросять до обговорення чи дискусії учасників, щоб осмислити й зрозуміти трансформації цінностей і ставлення до них у часи війни.

Школа відбуватиметься 4–7 червня 2024 року в Студентському просторі «ІІІ поверх» Студентської бібліотеки Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 3).

Програма заходів – у доданому файлі.