ХIV Міжнародна конференція «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем»

Заставка до конференції

Кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у ХIV Міжнародній конференції «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем», яка відбудеться 9–10 травня 2024 року в дистанційному форматі.

Завдання конференції:

• обговорення актуальних соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи, зокрема соціальних вимірів наслідків російської агресії проти України, місця і ролі соціології та соціальної роботи у подоланні цих наслідків;
  • підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності в галузі соціології, соціальної роботи та соціального забезпечення;
  • сприяння формуванню наукових та академічних зв’язків між провідними навчальними та дослідницькими закладами соціогуманітарного профілю України та зарубіжних країн.

Робочі мови: українська, англійська, польська.

За підсумками конференції буде видано збірник наукових праць в електронному вигляді. Матеріали виступів публікуватимуться мовою оригіналу.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.