Перелік документів для зарахування науково-педагогічних працівників за строковим трудовим договором терміном до 1 року

Документи подають у відділ кадрового забезпечення (к.303 головного корпусу)

1. Подання завідувача кафедри, погоджене з директором навчально-наукового інституту. У поданні зазначають доробок претендента (за останні 5 років – для претендентів на посаду професора, за останні 3 роки – для претендентів на посади доцента та старшого викладача).

2. Заява щодо зарахування за встановленою формою. (Бланк документу отримують у відділі кадрового забезпечення (303 к. головного корпусу).

3. Копії паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, дипломів про повну вищу освіту з додатками, наукові ступені, атестатів про вчені звання, трудової книжки, засвідчені відповідно до встановлених вимог. (Для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).

4. Особовий листок з обліку кадрів. (Бланк документу отримують у відділі кадрового забезпечення (303 к. головного корпусу); Для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).

5. Особова картка працівника. (Бланк документу отримують у відділі кадрового забезпечення (303 к. головного корпусу); Для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).

6. Фотокартка розміром 4х6 см.

7. Список наукових та навчально-методичних праць (для претендентів на посаду професора – за останні 5 років, для претендентів на посади доцента, старшого викладача – за останні 3 роки). (Публікації в журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, зазначають на початку списку). Претенденти на посади викладача (асистента) список праць подають у разі їх наявності.

8. Згода на обробку персональних даних (бланк, файл .pdf).

Порядок зарахування на посади науково-педагогічних працівників за строковим трудовим договором на термін до одного року у Національному університеті «Львівська політехніка»

Оновлено 1 рік тому