Перелік документів щодо зарахування на роботу науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу

Перелік документів щодо зарахування осіб, які обрані на вакантні посади науково-педагогічних працівників за конкурсом

Для зарахування додатково до документів, поданих для участі у конкурсі, подаються:

 1. Заява про зарахування (бланк, файл .pdf; друкується на 1 листку з двох сторін та заповнюється при поданні документів у відділі кадрового забезпечення).
 2. Особова картка працівника форма П-2 (бланк можна отримати у відділі кадрів або у відділі кадрового забезпечення; для військовозобов’язаних, призовників необхідна постановка на військовий облік за адресою: вул. Князя Романа 1, військово-мобілізаційний відділ) (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчена відповідно до встановлених вимог (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 4. Копія свідоцтва про реєстрацію зміни прізвища, імені та по батькові, у разі наявності (зокрема, у разі реєстрації шлюбу), засвідчена відповідно до встановлених вимог (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 5. Заява про надання згоди на обробку персональних даних (бланк, файл .pdf; для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).

 

Перелік документів для зарахування за строковим трудовим договором:

 1. Подання від завідувача кафедри на ім’я ректора (у довільній формі, погоджене директором навчально-наукового інституту).
 2. Заява про зарахування на роботу (бланк, файл .pdf; друкується на 1 листку з двох сторін та заповнюється при поданні документів у відділі кадрового забезпечення).
 3. Копія паспорта, засвідчена відповідно до встановлених вимог (паперовий документ - стор.1,2,11; ID-картка – копія з двох сторін та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру про місце проживання) (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 4. Заява про застосування податкової соціальної пільги (бланк, файл .pdf; для навчально-допоміжного персоналу).
 5. Особовий листок з обліку кадрів (бланк, файл .pdf; для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 6. Особова картка працівника форма П-2 (бланк можна отримати у відділі кадрів або у відділі кадрового забезпечення; для військовозобов’язаних, призовників необхідна постановка на військовий облік за адресою: вул. Князя Романа 1, військово-мобілізаційний відділ) (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 7. Автобіографія (бланк, файл .pdf; для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше.
 8. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчена відповідно до встановлених вимог (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 9. Копії документів про вищу освіту (з додатками), наукові ступені та вчені звання, засвідчені відповідно до встановлених вимог (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 10. Список наукових праць (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 11. Копія свідоцтва про реєстрацію зміни прізвища, імені та по батькові, у разі наявності (зокрема, у разі реєстрації шлюбу), засвідчена відповідно до встановлених вимог (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 12. Трудова книжка (для сумісників – копія, засвідчена відповідно до встановлених вимог) (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 13. Довідка з місця роботи (подається сумісниками з основного місця роботи – інших організацій та підприємств) (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 14. Заява про надання згоди на обробку персональних даних (для осіб, які претендують на роботу в Університеті вперше).
 15. Графік роботи (подають особи, які зараховуються на роботу з неповним робочим днем,в тому числі за сумісництвом).

 

Примітки:

 • заява та інші документи подаються у відділ кадрового забезпечення (кімната 303, головного корпусу);
 • виправлення в документах не допускаються;
 • копії документів можна завірити у відділі кадрів (кімната 108, головний корпус).
Оновлено 7 місяців 1 тиждень тому