Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

Історія кафедри теплогазопостачання і вентиляції

Спеціальність «Теплогазопостачання і вентиляція» заснована в 1961 році на інженерно-будівельному факультеті. Перший випуск, на якому навчалась тоді всього одна група студентів, відбувся в 1966 році. Завідувач кафедри в цей час був доц. Бедило Олександр Тимофійович.

В 1970 р. спеціальність «Теплогазопостачання і вентиляція» переведена на кафедру «Термодинаміка і теплотехніка» щойно створеного теплотехнічного факультету. Кількість студентів зросла до 2-ох груп. В 1970 р. відбувся перший випуск студентів заочної форми навчання. З 1974 р. відкрита підготовка інженерів вечірньої форми навчання. Завідувач кафедри в цей час — доц. Стасиків Ярослав Тимофійович.

В 1977 р. спеціальність «Теплогазопостачання і вентиляція» переведена на створену окрему кафедру «Теплогазопостачання і вентиляція» теплотехнічного факультету. Завідувач кафедри в цей час — доц. Іванусь Євген Мирославович.

Кафедра ТГВ забезпечує викладання навчальних дисциплін для студентів десяти спеціальностей Львівської політехніки. Кафедра є випускною, її викладачами розроблено навчальні плани для базового напряму 6.0921 «Будівництво» та спеціальності 7.092108, 8.092108 «Теплогазопостачання і вентиляція». Щороку кафедра ТГВ випускає близько 55 спеціалістів і магістрів за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція» стаціонарної та заочної форми навчання.

На кафедрі діють науково-дослідна лабораторія аеродинаміки та навчальні лабораторії: теплофізики, опалення, теплопостачання і газопостачання.

Випускники кафедри працюють у міських і районних управліннях газового господарства, а також у підрозділах теплокомуненерго, у проектних інститутах і фірмах, у будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних організаціях, у житлово-комунальному секторі.

Оновлено 4 years 2 міс тому