Абітурієнту

Перелік конкурсних предметів (сертифікатів ЗНО), необхідних для вступу на спеціальності першого (бакалаврського) рівня освіти у 2020 році за спеціальностями кафедри соціології та соціальної роботи​ і вагові коефіцієнти предметів сертифікату ЗНО

(див. Додаток 5 до Правил прийому на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» в 2020 році)

Соціальна робота

 1. Українська мова та література – 0,35
 2. Історія України – 0,4
 3. Іноземна мова – 0,25
 4. Математика – 0,25

Соціальне забезпечення

 1. Українська мова та література – 0,35
 2. Історія України – 0,4
 3. Географія – 0,25
 4. Математика – 0,25

Соціологія

 1. Українська мова та література – 0,35
 2. Математика – 0,4
 3. Іноземна мова – 0,25
 4. Історія України – 0,25

Детальнішу інформацію про умови вступу для бакалаврів можна отримати за посиланням: https://lpnu.ua/bakalavry

Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до вищих навчальних закладів України для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти можна отримати за посиланням: https://lpnu.ua/node/377

Умови проведення вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра, для здобуття освітнього ступеня магістра в 2020 році на спеціальності соціальна робота і соціологія

 • З дипломом бакалавра із соціології – на спеціальність 054 Соціологія – вступні випробування: фаховий іспит; Іноземна мова(ЗНО).
 • З дипломом бакалавра інших спеціальностей – на спеціальність 054 Соціологія – вступні випробування: Іноземна мова(ЗНО); Фаховий іспит; Фаховий іспит (Співбесіда).
 • З дипломом бакалавра із спеціальності 231 Соціальна робота – на спеціальність 231 Соціальна робота – вступні випробування: Фаховий іспит; Іноземна мова(ЗНО).
 • З дипломом бакалавра інших спеціальностей – на спеціальність 231 Соціальна робота – вступні випробування: Іноземна мова(ЗНО); Фаховий іспит; Фаховий іспит (Співбесіда).

Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними та освітньо-науковими програмами підготовки магістрів до Національного університету «Львівська політехніка»

Оновлено 1 рік 1 місяць тому