План засідань профспілкового комітету працівників Львівської політехніки у 2022 р.

26.01.2022 р.

1. Про виконання бюджету профспілкової організації за 2021 рік.
  2. Розгляд та затвердження бюджету профспілкової організації на 2022 рік.
  3. Про стан проведення звірки профспілкового членства у підрозділах Університету на основі відповідних списків бухгалтерії.
  4. Затвердження планів роботи комітету та комісій профкому первинної профспілкової організації працівників Національного університету “Львівська політехніка” на 2022 рік.

23.02.2022 р.

1. Про зміст додатку  до КД «Заходи з умов і охорони праці» на 2022 рік  та  перспективи його виконання.
  2. Вирішення питань щодо розподілу навчального навантаження та оплати праці викладачів у навчально-наукових інститутах університету.
  3. Дотримання законодавства про профспілки та поточний стан організаційної роботи в усіх господарських підрозділах Університету.
  4. Про роботу пансіонату “Пролісок” в м. Трускавець в зимово-весняний  період.

23.03.2022 р.

1. Про стан інформування членів профспілки адміністративних  підрозділів і студмістечка університету про діяльність профспілкової організації університету та керівних структур галузевої профспілки.
  2. Перспективи вирішення житлових питань в Університеті та затвердження контрольних списків черговиків на державне і кооперативне житло.
  3. Погодження планів підготовки НОТ Університету до літнього оздоровчого сезону та вартості путівок в університетські табори відпочинку.
  4. Дотримання законодавства про працю в ІАПО, ІНЕМ, ІКНІ, ІКТА.

27.04.2022 р.

1. Аналіз стану проведення атестації робочих місць із шкідливими умовами праці та надання пільг працівникам, які на цих місцях працюють.
  2. Участь структурних підрозділів профспілки в організації відпочинку працівників Університету, їхніх дітей та членів сімей в літній період 2022 року.
  3. Про роботу пансіонату “Пролісок” в м. Трускавець в літньо-осінній період і перспективи забезпечення працівників Університету та членів їх сімей санаторно-курортними путівками.
  4. Про стан організаційної роботи в профгрупах: ІЕСК, ІБІД, ІТРЕ, ІІМТ.

25.05.2022 р.

1. Про дотримання законодавства про працю та університетських нормативних актів щодо розподілу навчального навантаження та оплати праці викладачів.
  2. Проведення організаційних заходів для підвищення якості відпочинку та оздоровлення дітей працівників Університету і сімейного відпочинку у літній період.
  3. Стан культурно-просвітницької та фізкультурно-оздоровчої роботи в низових профспілкових організаціях.
  4. Аналіз роботи профспілкових структур із вирішення питань умов та охорони праці в підрозділах ІСТР, ІАРД, ІГДГ та ГЧ.

29.06.2022 р.

1. Обговорення проблем організаційної роботи профбюро структурних підрозділів з питань збереження чисельного складу профспілкової організації та залучення нових членів.
  2. Стан виплати допомоги на оздоровлення  різним категоріям працівників та дотримання нормативів щодо розміру цієї допомоги.
  3. Аналіз результатів проходження медоглядів працівниками Університету.
  4. Передача прав профкому на літній період президії профкому.

28.09.2022 р.

1. Про готовність матеріально-технічної бази університету до нового навчального року.
  2. Обговорення результатів оздоровлення дітей працівників на базах Університету та визначення кращих підрозділів із організації оздоровлення.
  3. Співпраця профспілкового комітету та постійно-діючих комісій профкому із адміністративними службами у питаннях соціального захисту членів  профспілки.
  4. Дотримання законодавства про працю та про профспілки у підрозділах  ІХХТ, ІМФН,ІГСН,НТБ.
  5. Про організацію та проведення просвітницьких заходів з нагоди відзначення 205-річчя започаткування профспілкового руху на українських землях та 30-річчя створення Федерації незалежних профспілок України.

26.10.2022 р.

1. Виконання заходів з підготовки матеріально-технічної бази та житлового фонду Університету до експлуатації в зимовий період.
  2. Підведення підсумків роботи навчально-оздоровчих таборів у літній період. Звіти директорів баз відпочинку.
  3. Про стан організаційної роботи в профспілкових підрозділах  ІДН, ПКО, служби охорони та технопарку.
  4. Підготовка до святкування свята Святого Миколая.

23.11.2022 р.

1. Дотримання правових норм при оформленні договорів найму з працівниками університету та участь профспілкових організацій підрозділів у вирішенні питань стимулювання працівників.
  2. Про заходи профбюро підрозділів Університету із збереження чисельного складу профспілкової організації та залучення нових членів.
  3. Організація зимового відпочинку працівників і членів їхніх сімей у НОТ “Політехнік-2” смт. Славське.
  4. Організаційні заходи для проведення конкурсу на кращу профгрупу Університету.

21.12.2022 р.

1. Перевірка виконання рішень профкому, президії профкому та інших керівних органів профспілки з питань соціального захисту працівників Університету.
  2. Про оптимізацію співпраці профспілкової організації працівників із адміністративними підрозділами Університету, зокрема відділом кадрів, бухгалтерією, відділом охорони праці.
  3. Підведення підсумків конкурсу на кращу профспілкову групу серед підрозділів Університету.
  4. Про стан виконання планів роботи комісій профкому за 2022 рік.
  5. Інформація про організацію роботи працівників Університету в січні - лютому 2023 року.

Приєднані файли
Оновлено 11 місяців 3 тижні тому